آرشیو اخبار

هفته ملی سلامت مردان ایران

همه ساله پويش هفته ملی سلامت مردان ايران از اول اسفند تا هفتم اسفند ماه با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی گروه های مختلف جامعه در خصوص اولويت های سلامت مردان كشور برگزار می شود.

ادامه خبر ...

پیام تبریک ریاست بیمارستان تهران به مناسبت عید نوروز ۱۳۹۸

امید است سال آینده با ترسیم اهداف سازمانی، با انسجام کاری بیشتر، با پشتکار و همدلی و با تکیه بر برنامه ریزی های کارآمد بتوانیم بیش از پیش در ارائه خدمات تشخیصی و درمانی گام برداریم.

ادامه خبر ...

برگزاری کارگاه علمی – آموزشی یک روزه پرستاری – آنکولوژی

کارگاه علمی-آموزشی پرستاری -شیمی درمانی به دبیری جناب آقای دکتر عبدالعلی شهراسبی و سخنرانی سرکار خانم دکتر مهناز ایلخانی در روز پنج شنبه ساعت ۱۰:۰۰ صبح مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ در سالن اجتماعات دکتر پارسا بیمارستان تهران برگزار گردید.

ادامه خبر ...

بزرگداشت روز ملی بهداشت

بهداشت محيط؛ عبارت است از كنترل عواملی از محيط زندگی كه به نحوی در رفاه و سلامت بدنی روانی و اجتماعی انسان تأثير دارند يا خواهند داشت و این شامل بیماری های زیادی می شود که از طریق آب، هوا، مواد غذايی و بسیاری از عوامل محیطی دیگر سلامت انسان را تهدید می کنند.

ادامه خبر ...

بزرگداشت روز مهندس

روز مهندسی در تقویم رسمی ایران روز پنجم اسفندماه می‌باشد. این روز به یاد دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی به ثبت رسید.

ادامه خبر ...

بزرگداشت روز مادر

بیستم جمادی الثانی هر سال، روزی پر از خاطره و معنویت است؛ خاطراتی شیرین از مادران مهربان،فرزندان با محبت و همسران با وفا ؛ این روز به یُمن ِ زاد روز بانوی نمونه اسلام، فاطمه زهرا ( سلام الله علیها) ، روز مادر نام گرفته است ؛ بانویی كه گل سرسبد تمام بانوان عالم است.

ادامه خبر ...

برگزاری مراسم روز پرستار

به منظور قدردانی از خدمات ارزشمند پرستاران ؛ جشن روز پرستار در روز شنبه مورخه ۲۲ دی ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۰ صبح در سالن اجتماعات دکتر پارسا برگزار گردید.

ادامه خبر ...

برگزاری مراسم روز جهانی مبارزه با سرطان

به منظور ارتقا سطح آگاهی نسبت به سرطان ، نحوه پيشگيري و برخورد با آن ؛ در روز دوشنبه ۹۷/۱۱/۱۵ مصادف با۴ فوریه ۲۰۱۹ ساعت ۱۳الی۱۴ در بخش کموتراپی بیمارستان تهران ، مراسم روز جهانی مبارزه باسرطان برگزار گرديد .

ادامه خبر ...

برگزاری مانور امداد و نجات در بیمارستان تهران در روز ۱۰ دی ماه

به منظور آمادگی هر چه بیشتر و ارتقاء خدمات حین بحران در زمینه امداد رسانی به شهروندان در شرایط بحرانی، مانور امداد و نجات با همکاری ایستگاه شماره۱۸آتش نشانی در روز جمعه مورخ ۱۰ دی ماه ۹۵ در بیمارستان تهران برگزار می شود.

ادامه خبر ...

دوره آموزشی پیشگیری از آسیب های احتمالی ستون فقرات

جهت ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۵/۴/۲۸ لغایت ۱۳۹۵/۵/۲ با مسئول کلینیک بیمارستان تماس گرفته شود.

ادامه خبر ...

تمامی حقوق برای بیمارستان تهران محفوظ است.