آرشیو اخبار

تله مدیسین

پزشکی از راه دور یا تله مدیسین ، روشی است که به وسیله آن می توان کلیه فرآیند های معاینه را در حالی انجام داد که پزشک و بیمار در دو محل متفاوت از هم باشند

ادامه خبر ...

بسیج ملی کنترل فشار خون

در مورخ 27 اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا به مرحله اجرا در آمد

ادامه خبر ...

بزرگداشت روز كارگر

مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۱۱ ساعت ۱۱:۰۰ با حضور کارگران، همراهی مسؤلان و کارکنان بیمارستان تهران در سالن دکتر پارسا برگزار گردید

ادامه خبر ...

بزرگداشت روز بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه‌ای شاخه‌ای است از علم بهداشت و عبارتست از شناسائی، ارزیابی و کنترل عوامل زیان آور موجود در محیط کار به همراه یکسری مراقبت های بهداشتی درمانی به منظور سالم سازی محیط کار و حفظ سلامت نیروی کار. بهداشت حرفه‌ای ترکیبی از علوم پزشکی و مهندسی می‌باشد.

ادامه خبر ...

بزرگداشت روز آزمایشگاه

سی ام فروردین ماه، سالروز تولد حکیم جرجانی پزشک نامدار ایرانی و روز آزمایشگاه، فرصت مناسبی است تا از همه تلاشگران این عرصه تقدیر و تشکر به عمل آید.

ادامه خبر ...

هفته ملی سلامت مردان ایران

همه ساله پويش هفته ملی سلامت مردان ايران از اول اسفند تا هفتم اسفند ماه با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی گروه های مختلف جامعه در خصوص اولويت های سلامت مردان كشور برگزار می شود.

ادامه خبر ...

پیام تبریک ریاست بیمارستان تهران به مناسبت عید نوروز ۱۳۹۸

امید است سال آینده با ترسیم اهداف سازمانی، با انسجام کاری بیشتر، با پشتکار و همدلی و با تکیه بر برنامه ریزی های کارآمد بتوانیم بیش از پیش در ارائه خدمات تشخیصی و درمانی گام برداریم.

ادامه خبر ...

برگزاری کارگاه علمی – آموزشی یک روزه پرستاری – آنکولوژی

کارگاه علمی-آموزشی پرستاری -شیمی درمانی به دبیری جناب آقای دکتر عبدالعلی شهراسبی و سخنرانی سرکار خانم دکتر مهناز ایلخانی در روز پنج شنبه ساعت ۱۰:۰۰ صبح مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ در سالن اجتماعات دکتر پارسا بیمارستان تهران برگزار گردید.

ادامه خبر ...

بزرگداشت روز ملی بهداشت

بهداشت محيط؛ عبارت است از كنترل عواملی از محيط زندگی كه به نحوی در رفاه و سلامت بدنی روانی و اجتماعی انسان تأثير دارند يا خواهند داشت و این شامل بیماری های زیادی می شود که از طریق آب، هوا، مواد غذايی و بسیاری از عوامل محیطی دیگر سلامت انسان را تهدید می کنند.

ادامه خبر ...

بزرگداشت روز مهندس

روز مهندسی در تقویم رسمی ایران روز پنجم اسفندماه می‌باشد. این روز به یاد دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی به ثبت رسید.

ادامه خبر ...

تمامی حقوق برای بیمارستان تهران محفوظ است.