بزرگداشت روز كارمند

 

 

 

                    چهارم شهريور ماه روز كارمند برهمكاران پر تلاش بيمارستان تهران مبارك باد.

 

همه ساله در هفته دولت روز ۴ شهريور ماه به روز كارمند اختصاص يافته و در اين روز از كارمندان جهت تلاش خالصانه و صادقانه آن ها كه آيينه وظيفه شناسی و پژواك دانائی و تعهد است تقدير و تشكر بعمل می آيد.

 

به گزارش روابط عمومی بيمارستان تهران؛

 

 

روز يكشنبه سوم شهريور ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۰:۰۰ لغايت ۱۲:۰۰ در سالن اجتماعات دكتر پارسا مراسمي به مناسبت بزرگداشت روز كارمند با حضور مديرعامل محترم جناب آقای دكتر كورش شميمی، جمعی از پزشكان، مديران، پرسنل و كارمندان بيمارستان تهران برگزار گرديد.

 

 

 

 

 در ابتدای اين مراسم دكتر شميمی مديرعامل محترم ضمن تبريك روز كارمند از تلاش و زحمات كارمندان قدردانی نمودند و اظهار داشتند كه تلاش آن ها در مسير دستيابی به اهداف بيمارستان ستودنی است. ايشان در بخشی ديگر از سخنان خود بيان نمودند كه در تلاش هستند در شرايط اقتصادی كنونی و با توجه به منابع محدود ، رضايت حداكثر خوبی را برای كارمندان ايجاد كنند.

 

 

 

در ادامه جناب آقای دكتر جواد كاكوئی ، مديرت محترم داخلی و سركار خانم گل آرا چامه گو مديريت محترم مالی از عملكرد مثبت و مطلوب تيم اداری تقدير نمودند.

 

 

در پايان برنامه گروه موسيقی سروستاه  (@sarvsetaah  ) به سرپرستی آقای ايثار ياور و اجرای فوق العاده خانم سحر كلاتی و آقاي سهراب سپهری به اجرای موسيقی سنتی جهت حاضرين پرداختند.

 

 

 

همكاران گرامی بيمارستان تهران:

اهدافتان پايدار و گام هايتان استوار باد.

انديشه تان رفيع و مقامتان منيع باد.

 

تمامی حقوق برای بیمارستان تهران محفوظ است.